sadsad x
asdasd
Hakkımızda

Biz;

2009 yılında Kocaeli ilinin Gebze ilçesinde kurulan Milhans Gıda ve Tarım Ürünleri Ticaret Şirketi olarak sağlıklı, yerel ve yüksek kalitedeki kuruyemişleri sizlerle buluşturmayı kendimize hedef olarak belirleyerek bu yola çıktık.

Firmamız 25,000 m²’lik açık, 10,000 m²’lik kapalı alana kurulmuştur. Türkiye’nin önde gelen perakende zincirlerine özel etiketli ürünler üretmenin yanı sıra, farklı ülkelerden özel markalara ürün sağlıyoruz. Özel markalı üretimlerimize ek olarak, Milhans markalarımız olan Otto ve List markalarıyla ürünlerimizi dünyanın çeşitli lokasyonlarındaki nihai tüketicilerle buluşturuyoruz. Gıda sektöründeki yenilikleri, tat inovasyonlarını ve tüketici beğenilerini takip ediyor; tüketicilerin ihtiyaçlarına hitap edecek ürünler geliştirmeye devam ediyoruz.

Oldukça kısa bir sürede ülkenin lider gıda firmalarının arasına girmiş olup, bağımsız pek çok firma tarafından da denetlenen Milhans Gıda A.Ş. olarak; yenilikçi yaklaşımımız ve sürekli gelişen yapımızla sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.